• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Planowana przerwa technologiczna w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalni przy ulicy Niemcewicza odbywa się raz w roku. Wyłączenie obiektów i przeprowadzenie ich konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy, więc czynności te co roku miały miejsce w okresie około wakacyjnym. W tym roku, aby zapewnić mieszkańcom Łomży i okolic możliwość jak najszybszego korzystania z pływalni po ustaniu obowiązujących restrykcji w związku z pandemią, MOSiR już teraz wykorzystuje ten czas i wykonuje szereg prac związanych z polepszeniem jakości i komfortu usług dla klientów basenu.

 

Podczas przerwy wykonane będą prace z zakresu odnowienia i konserwacji. Ze wszystkich niecek została spuszczona woda, dzięki czemu możliwe jest skontrolowanie stanu płytek i wyczyszczenie fug. Przerwa technologiczna jest okazją do przeglądu i konserwacji tego, czego nie widać gołym okiem, m.in. zbiorników wyrównawczych, filtrów i instalacji dozowania środków chemicznych. Po uzupełnieniu wody w pływalni rozpocznie się proces filtracji, uzdatniania i ogrzewania wody.

 

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage MOSiR Łomża na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy Państwa informować o wznowieniu standardowego funkcjonowania obiektów administrowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

https://www.facebook.com/mosirlomza/

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.