• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany - zamknięte są obiekty sportowo- rekreacyjne, kluby fitness i szkoły tańca. Ale nic straconego! Jeśli wraz z nadejściem wiosny chcielibyście rozruszać swoje ciało to zapraszamy na bezpłatne zajęcia online „Aktywnie z MOSiR Łomża”! Wykorzystajmy ten czas na zadbanie o siebie, o swoje zdrowie i kondycję poprzez różnorodne ćwiczenia, nie wymagające żadnych dodatkowych przyrządów.

 

Pierwszy film już ukazał się na kanale youtube. To kilkunastominutowe ćwiczenia zakończone stretchingiem dynamicznym, które rozgrzeją wasze ciało lub posłużą jako rozgrzewka przed treningiem właściwym. Rozgrzewka jest bardzo ważna, ponieważ bezpiecznie uruchamiamy mięśnie i stawy, a do naszego organizmu zaczyna docierać większa ilość tlenu.

Dlaczego warto ćwiczyć „Aktywnie z MOSiR Łomża”?

  • Wysiłek fizyczny zawsze przyczynia się do poprawy samopoczucia – zarówno pod kątem psychicznym, jak i fizycznym. Ćwiczenia to także sposób na redukcję stresu, lepszy sen i więcej energii i łatwiejsza koncentracja w ciągu dnia. Osoby aktywne fizycznie zazwyczaj cieszą się lepszą jakością życia.
  • Nasze ćwiczenia online są bezpłatne. Nie trzeba robić rezerwacji, a ćwiczyć możecie o dowolnej dla Was porze i w dogodnym miejscu.
  • Przede wszystkim lubimy się z Wami spotykać i chcemy pozostać z Wami w kontakcie. Dlatego nie szukajcie wymówek, rozpoczęcie treningu już dawno nie było takie proste. Nie trzeba nawet wychodzić z domu!

Jak wziąć udział w zajęciach?

Wystarczy wejść na kanał MOSiR Łomża na youtube lub śledzić nasz fanpage na facebooku. Zajęcia oznaczone będą kolejnymi numerami „Aktywnie z MOSiR Łomża”. Zawsze możecie wrócić do nr 1. czyli ROZGRZEWKI. Nowe ćwiczenia dodawane będą cyklicznie dwa razy w tygodniu. Możecie liczyć m.in. na trening dla seniorów, stretching, trening na mięśnie brzucha, na uda i pośladki, zdrowy kręgosłup, a nawet kilka słów o nordic walking. Ćwiczenia będą dopasowane do waszych potrzeb i oczekiwań, więc jeśli szukacie konkretnych zajęć dajcie nam znać w komentarzach na naszym fanpage na facebooku https://www.facebook.com/mosirlomza/. Zajęcia prowadzi Ola- instruktor fitness, nowoczesne formy gimnastyki oraz nordic walking. Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.