• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Siatkówka plażowa to gra zespołowa. Jest odmianą zwykłej gry w piłkę siatkową, przy czym gra się na piasku. Od 1996 roku została uznana za oficjalną dyscyplinę olimpijską, ale wciąż jest bardzo lubianym sportem uprawianym przez amatorów w sezonie wakacyjnym. Już na początku sierpnia pasjonaci siatkówki plażowej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na boisku kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Katyńskiej w Łomży. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął zapisy na turniej!

 

Turniej Siatkówki Plażowej MOSiR Łomża zaplanowany jest w niedzielę 2 sierpnia na boisku przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym „Moje boisko Orlik 2012” przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży.

 

Do wzięcia udziału w turnieju zapraszamy zespoły amatorskie, dwuosobowe żeńskie, męskie lub mieszane. Oczekujemy zamiłowania do siatkówki i podstawowych umiejętności. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16 roku życia.

 

Zgłoszenie zawierające:

1.     nazwę drużyny,

2.     nazwiska zawodników,

3.     daty urodzenia zawodników,

4.     telefon kontaktowy,

należy wysyłać do 27 lipca drogą email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem Siatkówka.

 

Zapewniamy sportową atmosferę i dobrą zabawę, a najlepsze drużyny otrzymają puchary!

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 86 215 06 05 wew. 102.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  14

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.