• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W ostatni sierpniowy weekend zakończyliśmy I Łomżyński Turniej Boule zorganizowany w ramach Aktywnych Wakacji z MOSiR Łomża. W zawodach wzięło udział 16 osób, które rywalizowały w systemie pucharowym. Rozgrywki były prowadzone na przełomie całego sierpnia, a ich zwieńczeniem był dzień finałowy, kiedy to rozegrano półfinały, mecz finałowy oraz spotkanie o trzecie miejsce.

Po zaciekłych meczach półfinałowych, w finale spotkali się dwaj zawodnicy, którzy na przełomie wcześniejszych rozgrywek pewnie zdominowali rywali. Artur Nadolny i Jacek Dziekoński, o których tu mowa rozegrali wyrównane i niezwykle ciekawe spotkanie. Po pierwszej rundzie na prowadzenie wysunął się Dziekoński, rzutami w środkową strefę i dwiema "dwójkami" zapewnił sobie pewną wygraną 7:3. Od początku drugiej rundy Artur Nadolny starał się ustawiać "świnkę" w rogach boiska, mniej więcej na dystansie 12-13 metra. Taka taktyka przyniosła sporo zawirowań, przez całą rundę, zawodnicy punktowali naprzemiennie, jednak w kluczowym momencie, przy wyniku 4:4, trzema punktującymi rzutami popisał się Nadolny! Tym samym o tym, kto przez najbliższy rok będzie mógł szczycić się tytułem Łomżyńskiego Mistrza Boule zadecydowała dodatkowa runda. Szybko na prowadzenie wyszedł Dziekoński, który mając już 3 punkty przewagi, wydawał się pewny zwycięstwa. W tym momencie mentalność zwycięscy udowodnił Nadolny. Po zdobyciu punktu, pewnie wyrównał wynik i już do końca zdominował finałową rundę. 7:3, 4:7 oraz 3:7, takimi wynikami zakończyło się spotkanie finałowe.

Końcowa klasyfikacja:
I. Artur Nadolny
II. Jacek Dziekoński
III. Arkadiusz Jasionowski
IV. Marek Galanek

Trofea oraz nagrody rzeczowe wręczył Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, Andrzej Modzelewski. Najlepszych z miejsc 1-4 nagrodzono pucharami, wejściówkami do Parku Wodnego oraz voucherami do Game Room-u VR, który znajduje się przy ulicy Polowej 16.

Już dziś zapraszamy do przyszłorocznych rozgrywek, a zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  7

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.