• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W ramach "Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET" po Polsce we wtorek, 15 września, dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Łomży! W tym roku trasa zbiega się z obchodami jubileuszu stacji, która świętuje okrągłe 30. urodziny. Ekipa Radia Zet wraz z foodtruckiem staną we wtorek na parkingu Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego! Śniadania serwowane będą za darmo.

 

Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz się spotkać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź w najbliższy wtorek 15.09.2020 na parking przy Parku Wodnym na ul. kard. Wyszyńskiego.

Pożywne śniadania na "dzień dobry bardzo" w godzinach 7:00 do 11:00 będzie serwować dobrze znany z anteny Radia ZET - Michał Korościel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W menu zarówno polska klasyka śniadaniowa z wykwintnie podanymi parówkami, kiełbaskami czy szynką, jak i dania wegetariańskie, gdzie prym wiedzie nabiał w różnorodnej postaci. Na pobudzenie Radio ZET poleca aromatyczną kawę, na którą będą rozdawane vouchery oraz siłę muzyki.

Będzie to też okazja do zrobienia zdjęcia z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach rozgłośni i Radiozet.pl.

"Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET" odwiedzi dwanaście miast z różnych regionów Polski.
Więcej o akcji można przeczytać na https://konkursy.radiozet.pl/Wielka-Trasa-Sniadaniowa-Radia-ZET
 
Akcję wspierają Sokołów, Piątnica i Circle K.

 

Źródło:um.lomza.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  26

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.