• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Już w piątek 25 września na terenach Parku Jana Pawła II od strony Parku Wodnego odbędzie się pierwszy Łomżyński Piknik Integracyjny Osób z Niepełnosprawnością "Bądźmy Razem, JA i TY". Organizatorem jest Łomżyńska Społeczna Rada ds. Osób z Niepełnosprawnością oraz Urząd Miejski w Łomży przy współpracy z Fundacją "JA i TY" oraz Stowarzyszeniem Da Się. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jest partnerem wydarzenia.

 

Pomysł zorganizowania tej imprezy zrodził się na posiedzeniach Łomżyńskiej Społecznej Rady ds. Osób z Niepełnosprawnością. Celem pikniku jest integracja osób niepełnosprawnych, ich opiekunów i rodzin z miasta Łomży oraz okolic, jak również zmiana postaw społecznych w odbiorze osób z niepełnosprawnością na bardziej otwartą. Piknik jest doskonałym uzupełnieniem szeroko pojętej rehabilitacji społecznej.  

 

Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 15.00 w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma przy ul. Zawadzkiej. Organizatorzy wydarzenia przewidzieli występy zespołów artystycznych; atrakcyjne stoiska oraz poczęstunek dla uczestników pikniku, który ma charakter rodzinny. Na scenie wystąpi m.in. zespół Maryna pod kierownictwem Danuty Waśko z Klubu Seniora MOPS. Scena stanie na parkingu Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego.

 

Zapraszamy!

 

Źródło: http://www.lomza.pl/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.