• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Ogólnopolskie Forum FIRIS adresowane jest do kadry zarządzającej infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Polsce, zaangażowanej w proces projektowania, prowadzenia inwestycji oraz utrzymania bazy sportowej. To już IX edycja tego wydarzenia, która w tym roku miała miejsce w dniach 7-9 października w Olsztynie.

 

Ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej w Polsce wyznaczając jednocześnie nowe standardy zarządzania. Podczas trzydniowej konferencji uczestnicy poruszali wiele ważnych kwestii, takich jak optymalizacja kosztów energii w obiektach sportowych, czy też sposoby oraz źródła finansowania inwestycji. Przede wszystkim jednak zarządzający obiektami sportowymi podczas debaty o rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w dobie koronawirusa mogli wymienić się doświadczeniami zdobytymi podczas pandemii.

 

Organizatorem wydarzenia był Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej, który zadbał o zachowanie wszystkich standardów bezpieczeństwa i wymogów związanych z pandemią. Po raz pierwszy część wykładów udostępniona była online na platformie youtube na żywo.

 

Na zakończenie szkolenia zaplanowane zostały Mistrzostwa Polski w Darta FIRIS 2020. Miło nam poinformować, że Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji godnie reprezentował naszą jednostkę zdobywając I miejsce. Gratulujemy!

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  20

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  51

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.