• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Choć emocje już opadły to raz jeszcze wracamy do zawodów rozgranych w ramach "Moje Małe Mistrzostwa 2020"! Niech poniższa fotorelacja przeniesie nas z powrotem na Stadion Miejski w Łomży!

 

Bez porażek i bez zwycięstw, za to z ogromnym ładunkiem pozytywnej energii, spotkali się wszyscy widzowie, którzy czwartkowy poranek postanowili spędzić na zielonym "dywanie" Łomżyńskiego Stadionu Miejskiego. Sześć drużyn, w skład których weszło blisko 50 uśmiechniętych od ucha do ucha małych, bo z rocznika 2013, wielbicieli piłki nożnej. 

 


Turniej zorganizowano w formule FUNINO, która stawia nacisk na rozwijanie kreatywności i boiskowej inteligencji zawodników! Rozgrywki te wymuszają na dzieciach podejmowanie samodzielnych decyzji i dynamikę gry. System Horsta Weina pozwala na łagodne oswojenie dzieci z presją i atmosferą jaka towarzyszy turniejom, rozgrywki prowadzone w tej formule są dla większości dzieciaków okazją do boiskowego debiutu. Zdjęcie presji wyniku, brak sędziego oraz brak końcowej kwalifikacji, pozwala cieszyć się samą grą, każdą udaną akcją, czy też strzeloną bramką.

 

Po blisko 3 godzinach rozgrywek, każdy z uczestników otrzymał z rąk Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzeja Modzelewskiego, pamiątkowy medal oraz zestaw gadżetów! Do każdej z drużyn powędrował również pamiątkowy puchar!


Wydarzenie zyskało uznanie Ministra Sportu i Turystyki. Od początku istnienia cykl „Moje Małe Mistrzostwa” odbywa się pod Sportowym Patronatem Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Pana Zbigniewa Bońka. Patronem medialnym cyklu jest portal Łączy Nas Piłka.


Instagram i Twitter: j_prondzynski

Facebook: Fotografia - Jacek Prondzynski 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  35

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  85

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.