• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Korty tenisowe na Stadionie Miejskim czynne przez cały rok? Miasto planuje zadaszenie obiektu, aby można było z niego korzystać bez względu na warunki atmosferyczne.

 

Spotkanie dotyczące budowy zadaszenia kortów przy ulicy Zjazd odbyło się w Urzędzie Miejskim w Łomży. Wzięli w nim udział: prezydent Mariusz Chrzanowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Modzelewski, naczelnik Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego Lech Dobrowolski, trener UKS Return Tomasz Waldziński, radny Rady Miejskiej Łomży Artur Nadolny oraz dr hab. Robert Charmas z PWSIiP.

Z prośbą o zadaszenie kortu przy ulicy Zjazd zwróciła się do prezydenta Łomży około 400-osobowa grupa pasjonatów tenisa. - Uważam, że inwestycja jest potrzebna. Skorzystają na niej nie tylko miłośnicy tej dyscypliny sportu, ale też Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zyska dodatkowych klientów w okresie jesienno-zimowym - mówi Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Widzę, że tenis bardzo się w Łomży rozwija, zainteresowanie nim jest co raz większe,  dlatego  warto inwestować w infrastrukturę. Mamy sporo talentów i być może w Łomży narodzi się kolejna gwiazda tenisowych kortów na miarę Igi Świątek, Agnieszki Radwańskiej czy Wojciecha Fibaka - dodaje.

- To będzie milowy krok w rozwoju tenisa w Łomży - mówi Tomasz Waldziński, szkoleniowiec UKS Return, w którym trenują dzieci i młodzież. –Nasi zawodnicy z powodzeniem reprezentują miasto na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, a dzięki tej inwestycji, będziemy mogli takie turnieje organizować w Łomży, także zimą - mówi.  

Planowana inwestycja miałaby być zrealizowana jeszcze w tym roku.

Tekst: um.lomza.pl

BILETY

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  19

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.