• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży stawia na sport i rozwój intelektualny dzieci  tworząc kolejne oddziały o profilu sportowym.  - Badania pokazują, że sport pomaga osiągać wysokie wyniki w nauce, dlatego stwarzamy naszym uczniom taką możliwość - mówi dyrektor placówki Pan Marcin Piotrowski. 
 
Klasa pierwsza będzie klasą o profilu ogólnorozwojowym z elementami gier zespołowych, a nowo powstająca  klasa czwarta będzie sprofilowana  na piłkę nożną chłopców i piłkę koszykową dziewcząt. Patronat nad klasami sportowymi objął  Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy i Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża, dlatego zajęcia sportowe w tworzonych klasach prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, instruktorską i trenerską z MŁKS i UKS 4 Łomża. Dzieci będą mieć dostęp do profesjonalnego  sprzętu i bazy sportowej. Nieodłącznym elementem są też obozy sportowe i zawody na szczeblu: międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim. 
 
- Mamy doświadczenie w prowadzeniu klas sportowych. Funkcjonują w naszej szkole od lat. Uczniowie tych klas maja na swoim koncie wiele osiągnięć sportowych na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Co ważne  osiągają wysokie wyniki w nauce, angażują się też  inne formy aktywności. Sport uczy je wytrwałości, zaangażowania i dyscypliny, dzięki temu świetnie radzą sobie w szkole. – dodaje dyrektor szkoły  Marcin Piotrowski. 
 
Zapisy prowadzone są na stronie:   
 
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  86 216 27 52.
 
Źródło: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży.

 

 

BILETY

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  50

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.