• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W tym sezonie na lodowisku przy ulicy Katyńskiej wprowadzony został nowoczesny System Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie obiektu i skróci czas obsługi. Użytkownicy otrzymują w kasie pasek upoważniający do przejścia przez bramki na teren lodowiska. Nowością jest opcja zakupu biletu elektronicznego poprzez stronę internetową! Taka forma daje możliwość spokojnego dokonania wyboru i oszczędza czas.

 

W prawym górnym rogu na stronie www.mosir.lomza.pl pojawiła się ikona przekierowująca do serwisu sprzedaży internetowej biletów. Postępujmy według kroków podanych na stronie. Bilet możemy wydrukować lub okazać kod QR na ekranie smartfona w okienku kasowym.

 

UWAGA: Przy zakupie biletu ze zniżką (np. ulgowy, Karta Dużej Rodziny) należy okazać w Kasie lodowiska zakupiony bilet oraz  dokument uprawniający do zniżki. Umożliwi to pobranie paska do elektronicznych bramek wejście/wyjście

 

 

Na lodowisko zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-21.00. Obowiązuje limit do 50 osób na jednej tercji. Na teren lodowiska mogą wejść tylko osoby z wykupionym biletem. Pamiętajmy, że nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, a dziecko do lat 7 na terenie lodowiska musi znaleźć się pod opieką pełnoletniego uczestnika z wykupionym biletem wstępu. Wypożyczalnia dysponuje pingwinkami do nauki jazdy dla najmłodszych, łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

 

Cennik i godziny tercji dostępne są w linku:

 

http://www.mosir.lomza.pl/index.php/obiekty/15-lodowisko-bialy-orlik

 

Sezonowe Lodowisko "Biały Orlik"

ul. Katyńska 3

tel. 728 998 317

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PARK WODNY

NIECZYNNY

 

PŁYWALNIA

NIECZYNNA

 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.