• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

AKTUALIZACJA

Listy są już zamknięte. Osoby, które zapisały dziecko na zajęcia, proszone są o uzupełnienie deklaracji zgłoszenia. Formularz dostępny jest do pobrania na dole strony oraz w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego.

 

Pływanie świetnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, wzmacnia mięśnie i odciąża kręgosłup. To także doskonała zabawa w grupie z rówieśnikami. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca do zapisów na bezpłatne zajęcia z nauki pływania dla dzieci!

 

Dzieci w wieku 7-12 lat zapraszamy na zajęcia z nauki pływania w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. Cykl spotkań z doświadczonym instruktorem rozpocznie się 10 maja i zakończy 28 maja. Zajęcia w niewielkich grupach będą się odbywały od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Uczestników można zapisać pod numerem telefonu 86 218 06 92 (w godz. 8.00-15.00). Warto się śpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Koszt biletu wstępu do Parku Wodnego ponoszą uczestnicy.

 

DO POBRANIA PO KLIKNIĘCIU:

1. Deklaracja uczestnictwa dziecka w zajęciach "Nauka Pływania"

2. Regulamin

 

Park Wodny

ul. Wyszyńskiego 15

tel. 86 218 06 92

 

 

Zasady przetwarzania danych osobowych zgłoszonych w deklaracji uczestnictwa w zajęciach:

Informacje przekazywane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1).

 

Składający oświadczenie przyjmuje do wiadomości, że:

1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1) jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z siedzibą: ul. Zjazd 18 18 – 400 Łomża, tel. 86 215 06 05, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych (zwanym dalej IOD); dane kontaktowe do IOD: tel. 86 215 06 05 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3. Celem przetwarzania danych osobowych dziecka oraz rodzica/opiekuna dziecka, jest realizacja zajęć "Nauka Pływania" przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży oraz promocja podejmowanych działań.

4. Dane osobowe mogą być przekazane do państwa trzeciego albo organizacji międzynarodowej (Facebook). Facebook przystąpił do porozumienia w sprawie Tarczy Prywatności UE-USA, a zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej z dnia 12 lipca 2016 r IP/16/2016 przekazanie danych osobowych do podmiotów z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, które przystąpiły do ww. porozumienia, zapewnia odpowiedni stopień ochrony danych osobowych, zgodnie z art. 45 RODO. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do uzyskania kopii danych od administratora danych osobowych.

5. Dane gromadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży mogą być przekazywane podmiotom wykonującym usługi serwisowe, w tym firmie serwisującej Elektroniczny System Obsługi Klienta.

6. Dane gromadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży mogą być przekazywane podmiotom wykonującym obowiązki kontrolne lub nadzorcze  wynikające z przepisów prawa.

7. Dane gromadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przechowywane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują nam przechowywać dane lub do czasu żądania usunięcia danych.

8. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że przysługuje Pani/Panu/Państwu prawo dostępu do Pani/Pana/Państwa danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

9. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że przysługuje Pani/Panu/Państwu prawo cofnięcia zgodny na przetwarzanie Pani/Pana/Państwa danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

10. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że przysługuje Pani/Panu/Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Pani/Pana/Państwa niezgodnie z celem ich przetwarzania.

11. Podpisanie drugostronnego oświadczenia jest równoznaczne ze zgodą składającego oświadczenie na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w celu wskazanym w pkt 3.                                                               

12. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  39

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  91

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz