Cztery dni sportowych rywalizacji w ramach XXI Polonijnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej za nami!
Już po raz XXI w Łomży odbyły się Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Wzięło w nich udział blisko 600 dzieci z Polski, Litwy, Ukrainy, Szwecji i Estonii! Organizatorem międzynarodowej imprezy jest łomżyński oddział Stowarzyszenia Wspólnota Polska.
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża


















