Lodowisko "Biały Orlik" czynne już od soboty!
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już w najbliższą sobotę 16 grudnia od godziny 11.50 zaprasza miłośników sportów zimowych na Lodowisko "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży!
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już w najbliższą sobotę 16 grudnia od godziny 11.50 zaprasza miłośników sportów zimowych na Lodowisko "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży!
Od początku grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży prowadzi prace związane z uruchomieniem Lodowiska „Biały Orlik”, przy ulicy Katyńskiej 3. Otwarcie uzależnione jest jednak od warunków pogodowych. Najważniejsze jest teraz uzyskanie odpowiedniej grubości lodu.
W niedzielę 10 grudnia punktualnie o godzinie 10.00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy Księżnej Anny 18 zgromadzili się zawodnicy biorący udział w pierwszym meczu koszykówki Dzieci vs Rodzice zorganizowanym z okazji Mikołajek przez Uczniowski Klub Sportowy 4 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Był to dzień pełen rodzinnych emocji sportowych.
W niedzielę 10 grudnia o godzinie 10.00 w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy Księżnej Anny 18 rozpocznie się Świąteczny Dzień z Koszykówką meczem Dzieci vs Rodzice! Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Łomży organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy 4 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z okazji Mikołajek.
3 grudnia rusza Miejska Liga Koszykówki i Halowa Miejska Liga Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018!
Jeśli nie macie pomysłu jak sprawić przyjemność swoim pociechom przyprowadźcie je do Sali Zabaw MOSiR-ek w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego, który gwarantuje udaną zabawę pod opieką profesjonalistów.
Poczucie więzi wśród pracowników stanowi kluczowy element wpływający na komfort pracy i satysfakcję przyczyniające się do odnoszenia sukcesów. Wychodząc naprzeciw potrzebom szkoleniowo - integracyjnym środowiska biznesowego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wprowadza szereg udogodnień w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15.
Znany jest już pełny skład zespołów, jakie wezmą udział w Halowej Lidze MLPN organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w sezonie 2017/2018. Rozgrywki prowadzone będą na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży przy ulicy Niemcewicza 17A.
Już 3 grudnia o godzinie 16-tej rozpoczęcie Miejskiej Ligi Koszykówki MOSiR Łomża sezon 2017/2018! Mecze będą się odbywały na sali Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży.
Dodatkowa strefa aktywnego odpoczynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawiła się w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego 15.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 30 Listopada w godzinach 12:00-19:00 w Sali Zabaw MOSIR-ek w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15. Jest to wspaniała okazja, aby spędzić miło czas w klimacie andrzejkowych konkursów i zabaw.
Wszystkie zainteresowane drużyny mogą zgłaszać się do organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży Ligi Halowej.
W sobotę 11 listopada 2017 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w godzinach 10:00 - 17:00 rozegrany został Halowy Turniej Piłkarski pod patronatem Rady Miejskiej w Łomży zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
W czwartek w hali im. Olimpijczyków Polskich rozegrany został już III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt "UKS 4 Łomża Basket Cup 2017" o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego, którego organizatorami byli UKS 4 Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: UKS 4 Łomża, UKS 3 Ełk, UKS 5 Nenufar Ełk, UKS Stoczek 45 Białystok.