III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt "UKS 4 Łomża Basket Cup 2017" już w czwartek 9 listopada !
W dniu 9 listopada w czwartek w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks Anny odbędzie się już III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt "UKS 4 Łomża Basket Cup 2017" o Puchar Prezydenta Miasta Łomży zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy 4 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W turnieju udział wezmą drużyny dziewcząt ze szkół podstawowych z Ełku, Łomży oraz Białegostoku.
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża
















