Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka już w najbliższy weekend w Łomży!
W dniach 14-16 maja br. w Łomży rozegrany zostanie Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka. Będzie to nie lada gratka dla fanów tego sportu, bowiem rozgrywek koszykarskich tak wysokiej rangi jeszcze w Łomży nie było!
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża




















