Grand Prix Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet w Łomży!
Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet to zawody rozgrywane od 1996 roku pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej mające na celu wyłonienie najlepszej polskiej kobiecej drużyny w tej dyscyplinie sportowej. Z przyjemnością informujemy, że Grand Prix Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet odbędzie się w Łomży już w dniach 8-9 sierpnia na boiskach przy ulicy Katyńskiej 3! Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża



















