MOSiR Łomża na podium "Jantar Cup 2019"!
Jantar Cup 2019 odbył się w niedzielę 24 listopada w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Osiem drużyn rywalizowało w turnieju piłki nożnej dziewcząt dla roczników 2008 i młodszych. Rywalizację wygrała Mazovia Grodzisk Mazowiecki, dziewczyny z MOSiR Łomża zajęły drugie miejsce, a Gospodarze uplasowali się na trzecim stopniu podium.
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża


















